Garanti

HİZMETLERİMİZ

Garanti

Hem memnuniyetiniz hem de emniyetiniz için tüm araçlarımızı Tanoto2.el güvencesi ile satışa sunuyoruz. Kurumsal bir yapıya sahip olan Tanoto2.el’de beğeninize sunulan her araç, dünyanın önde gelen asistans kuruluşlarından Mapfre’nin Türkiye’deki temsilcisi TurAssist ortaklığı ile garanti kapsamına alınıyor.

Bu doğrultuda Tanoto Ekspertiz süreci sonucunda mekanik durumu uygun bulunan, 8 yaşından küçük ve 160 bin kilometre altında mesafeye sahip her araç için 3 ay/5 bin kilometre boyunca Tanoto2.el garantisi sunuyoruz.

Garanti hizmeti kapsamında, aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız halinde yardımınıza her zaman hazır halde bulunan Tanoto2.el ve TurAssist servis ağı, en kısa sürede sorununuzun çözülmesini sağlamaktadır. Tanoto2.el garanti hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi arayalım

Tanoto 2.el’ in sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesi ve korunması ile 6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...